Sto Światów Dziecka

Kadra Przedszkole

Sto Światów Dziecka

Julia Kucharska

Wychowawca, studentka psychologii

Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście, a gdy śmieje się dziecko śmieje się cały świat !!! – to jest właśnie moje motto w pracy z dziećmi.

Jestem studentką psychologii i nie wyobrażam sobie innego kierunku dla siebie. Zawsze staram się zagłębiać w zachowania ludzi i zadawać sobie pytania po co?, dlaczego?, z jakiego powodu?

Uwielbiam słuchać ludzi i zawsze robię wszystko aby im pomóc.

Wychodzę z założenia, że w życiu nie wolno iść na łatwiznę. Jeżeli robi się to co łatwe życie będzie trudne, jeżeli robi się to co trudne życie będzie łatwe. Uważam, że człowiek powinien rozwijać się przez całe życie.

Podczas pracy z dziećmi uwalnia się ze mnie magiczna energia i to właśnie dzieci napędzają mnie do działania i ładują moje ,akumulatory”. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie bo jak wiadomo każdy jest inny i ma inne potrzeby.

Zamiłowanie do opieki nad dziećmi towarzyszy mi od zawsze. Uwielbiam również podróżować, poznawać kultury i zwyczaje w innych krajach. W życiu próbowałam wielu sportów ale to właśnie jazda konna została w moim sercu.

“Uczenie dzieci liczyć jest ważne, ale uczenie ich co się liczy jest najważniejsze”

Sto Światów Przedszkole Szkoła